Licencje VMware, Veeam i Nakivo

 Nasz Portal e-Licencje oferuje licencje VMware, Veeam oraz Nakivo w najlepszych cenach na rynku. W prosty, przyjazny i bezpieczny sposób możesz zakupić licencje, których potrzebujesz. Szczegółowe opisy oraz przydatne linki, pozwalają na łatwy dobór spośród oferowanych produktów. Jeżeli nie możesz znaleźć jakiejś licencji, napisz do nas, a poszerzymy dla Ciebie naszą ofertę. Co znajdziesz w naszym asortymencie? To między innymi VMware vSphere 6.7 (licencjonowanie) czy VMware Workstation  do tworzenia oraz uruchamiania wielu wirtualnych komputerów w jednym czasie i kilku systemów operacyjnych na jednej maszynie. Proponujemy również Veeam Backup & Replication w dobrej cenie i inne profesjonalne aplikacje. W sytuacji, kiedy masz wątpliwości jaki produkt wybrać, zadzwoń do nas, a doświadczony we wdrożeniach ekspert pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję. Możecie liczyć na naszą rzetelność, wiedzę i pasję. Przygotujemy najlepsza możliwą ofertę dla Was. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

UWAGA! Veeam Software ogłosił 15% podwyżkę na wszystkie  licencje i maintenance. Zmiana cennika nastąpi z dniem 1.01.2020.

Udanych zakupów życzy zespół Portalu e-Licencje

Infolinia 721 400 500

czytaj całość »
Licencje NAKIVO Backup & Replication

W naszej ofercie dostępna jest pełna lista produktów firmy NAKIVO do backupu środowisk wirtualnych. Przystępne cenowo produkty o bardzo dobrej funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą NAKIVO.

czytaj całość »
Subskrypcje licencji VMware - SnS

   Zapraszamy do zakupów subskrypcji licencji VMware. Po podaniu numeru kontraktu, wyceniamy wartość SnS wg aktualnego stanu subskrypcji. Wyceniamy również kontrakty przeterminowane. Oferujemy najniższe ceny.

czytaj całość »
Licencje akadamickie

Portal e-Licencje oferuje również licencje akademickie, które w przypadku firm Veeam i VMware, są tańsze o 40% od licencji komercyjnych. Licencje akademickie nie są dostępne on-line. Prosimy o kontakt w sprawie wyceny.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Limes s.c., ul. Słowackiego 28A, 05-600 Grójec | Tel.: 22 351 65 65 | e-mail: licencje@limes.biz.pl | NIP: 7971552622
Sklep internetowy od home.pl