Opcje przeglądania

Dostępna na naszym portalu licencja VMware ESX vSphere jest wymagana dla każdego fizycznego procesora serwera. Dużym plusem takiego oprogramowania jest to, że nie posiada ono ograniczeń liczby rdzeni i pamięci RAM. Do wyboru dostępne mamy licencje VMware ESX vSphere w wersji Standard oraz Enterprise Plus na możliwych poziomach subskrypcji i wsparcia Basic Pn-Pt w godzinach 9-17 i Production w trybie 24/7 dostępnego wsparcia, tj. Pn – Pt w godzinach 9-17 oraz 24/7.

Przy pierwszym zakupie wymagany jest zakup jednego z następujących produktów: VS6-STD-G-SSS-C, VS6-STD-3G-SSS-C, VS6-STD-P-SSS-C, VS6-STD-3P-SSS-C. Ceny subskrypcji takiego oprogramowania zaczynają się już od ok. 250€ z możliwą wysyłką nawet w 3 dni robocze. Zapraszamy do zakupu wszystkie przedsiębiorstwa, które chcą zdecydować się na takiego rodzaju oprogramowanie – znacznie ułatwi ono codzienną pracę każdego administratora. W razie wątpliwości chętnie pomożemy w Państwa wyborze przygotowując najlepszą możliwą ofertę.

 

VMware vSphere 7 Enterprise Plus for 1 processor

VMware vSphere 7 Enterprise Plus for 1 processor
VMware vSphere 7 Enterprise Plus for 1 processor

Licencja VMware vSphere Enterprise Plus dla jednego fizycznego procesora. Wymagane licencje dla wszystkich fizycznych procesorów w serwerze. Przy pierwszym zakupie wymagana subskrypcja. Należy zakupić jeden z następujących produktów: VS7-EPL-G-SSS-C, VS7-EPL-3G-SSS-C, VS7-EPL-P-SSS-C, VS7-EPL-3P-SSS-C.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 3 217,00 €
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Limes s.c., ul. Słowackiego 28A, 05-600 Grójec | Tel.: 22 351 65 65 | e-mail: licencje@limes.biz.pl | NIP: 7971552622
Sklep internetowy od home.pl