Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia weryfikujemy poprawność informacji niezbędnych do jego realizacji. Są to informacje o właścicielu licencji oraz dane administratora licencji. Jeżeli jakiejś informacji zabraknie, zwrócimy się do Ciebie o jej uzupełnienie. Po weryfikacji przygotowywana jest faktura PROFORMA, którą należy opłacić.  Po zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym zamówienie zostanie zrealizowane.

 

Typowy czas realizacji zamówienia to od 3 do 5 dni roboczych.

 

Wszystkie produkty licencyjne dostarczane są wyłącznie drogą elektroniczną na adres mailowy wskazany w zamówieniu.

 

Dostępność Licencji

 

Wszystkie produkty licencyjne, generowane są dla użytkownika, który wskazany jest w zamówieniu, dlatego produkt jest zamawiany u producenta dopiero po podaniu wszystkich niezbędnych danych do wystawienia licencji w postaci klucza lub certyfikatu. Dotyczy to szczególnie odnowień licencji VMware, gdzie wymagany jest numer odnawianego kontraktu i weryfikacja jego statusu.

 

Forma płatności

 

Płatność przelewem na podstawie wystawionej faktury PROFORMA - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

 

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Wszystkie licencje - certyfikaty lub pliki licencyjne dostarczane są drogą elektroniczną na wskazany mail.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Limes, ul. Słowackiego 28A, 05-600 Grójec | Tel.: 721 400 500 | e-mail: licencje@limes.biz.pl | NIP: 7970007816
Sklep internetowy Shoper.pl