Witamy w Portalu e-Licencje

NOWOŚĆ! MICROSOFT RELICENSING

Licencje Microsoft odkupione od pierwszego właściciela.
Gwarancja pochodzenia z obszaru UE.
Gwarancja legalności zakupu.
Oszczędności w wydatkach na licencje rzędu 60-70%!

Zapytania o wycenę prosimy przesyłać na adres: licencje@limes.biz.pl

 

Licencje

Nasz Portal e-Licencje oferuje licencje VMware, Veeam, Nakivo i Acronis w najlepszych cenach na rynku. W prosty, przyjazny i bezpieczny sposób możesz zakupić licencje, których potrzebujesz. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualna wycenę. Na naszym portalu znajdziesz szczegółowe opisy, które pozwalają na łatwe odnalezienie potrzebnych produktów. Katalog na portalu zawiera ograniczoną liczbę pozycji, jeśli nie możesz znaleźć jakiejś licencji, napisz do nas, a przygotujemy atrakcyjną ofertę. Co znajdziesz w naszym asortymencie? Produkty do wirtualizacji serwerów VMware vSphere, wirtualizacji desktopów VMware Horizon czy VMware Workstation do tworzenia oraz uruchamiania wielu wirtualnych komputerów w jednym czasie i kilku systemów operacyjnych na jednej maszynie. Produkty Veeam Backup & Replication, Nakivo oraz Acronis oferują ochronę danych na najwyższym poziomie, zarówno w kategorii backupu danych, jak i zapewnienia ciągłości działania biznesu. Możecie liczyć na naszą wiedzę, rzetelność i pasję. Zawsze przygotujemy najlepszą ofertę dla Was.

Doradztwo

Jeżeli macie wątpliwości, jakie licencje są Wam potrzebne, oferujemy fachowe doradztwo, oparte na wiedzy o produktach, jak również zrealizowanych wdrożeniach. Doradzimy, jak zbudować środowisko wirtualne, jak chronić dane i maszyny wirtualne oraz fizyczne, pomożemy przygotować plan ciągłości działania dla organizacji. Nasi wdrożeniowcy pomogą dobrać licencje spełniające Wasze wymagania i zoptymalizują wybór, aby koszt zakupu był minimalny.

Wdrożenia

Nasza firma oferuje również pełen zakres wdrożeń. Inżynierowie posiadający certyfikaty producenta oprogramowania realizują kompleksowe wdrożenia w pełnym zakresie funkcji VMware, Veeam, Nakivo i Acronis. Możemy wykonać wirtualizację serwerów fizycznych do nowego środowiska VMware, migrację wirtualnych maszyn z środowiska Hyper-V do VMware. Wdrażamy usługi High Availiability VMware, tworzymy środowiska produkcyjne, testowe i developerskie. Wdrażamy systemy backupu zapewniające nie tylko ochronę danych, ale również replikację serwerów do Zapasowych Centrów Danych oraz procedury zarządzania kryzysowego.

 

Zapraszamy do współpracy

Zespół Portalu e-Licencje

Infolinia 721 400 500

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Limes s.c., ul. Słowackiego 28A, 05-600 Grójec | Tel.: 22 351 65 65 | e-mail: licencje@limes.biz.pl | NIP: 7971552622
Sklep internetowy od home.pl